Scarlett Avenue - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Scarlett Avenue post hardcore-rock / Opava

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Scarlett Avenue končí...

Upraveno:

Přátele a fanoušci, máme pro Vás špatnou zprávu. Po vzájemné interní dohodě jsme se dohodli na ukončení kapely. Pozornější si jistě mohli všimnout, že posledního půl roku jsme byli nuceni každý druhý koncert zrušit. Z plánovaného Triple Tour jsme odehráli pouze 5 koncertů, čímž si jako kapela poškodili reputaci u pořadatelů i ostatních kapel. Poslední dobou nebyla ani vůle se scházet na zkoušky neb vždy byla hodinu předem zrušena. Nebyli jsme schopni se domluvit ani na společném focení natož další tvorbě hudby. V prosinci jsme natočili nové ambiciózní písničky, ke kterým měly vzniknout tématické videoklipy, nakonec nedošlo ani k psaní scénáře.

Richarda můžete nadále vídat v jeho domovské kapele Artificial Life a projektu Newspeak, Jiřího v jeho nové kapele Timeless, Jakub H. s největší pravděpodobností s kytarou skončil i přes jeho výjimečný talent a budete ho moci potkat v posilovně, kde se rozhodl přetvořit sám sebe v jeden velký sval. Jakub J. začíná sbírat úspěchy v crossfitu, ale je vysoce pravděpodobné, že ho na pódiích ještě uvidíme s kytarou nebo baskytarou v ruce. A já jsem oficiálně bez angažmá a bez konkrétních vyhlídek na hudební budoucnost. Nicméně kytary neprodávám, protože hudba pro mě mnoho znamená a prohrává jen ten kdo to vzdá. Nadále se budu starat o hudební zkušebny Kikstart v Kylešovicích, kde začínala a zkouší drtvá většina mých muzikantských přátel v Opavě. A budu k dispozici jako kytarista a performer do vašich projektů s nasazením jaké ode mne znáte.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se mnou projektem ScaVe prošli a podíleli se na nečem co mělo smysl: Richard Gajda, Jakub Havlásek, Jakub Josefus, Jiří Malík, Vojtěch Stoklasa, Libor Drastík, Jiří Juřena, Matěj Mikolajský, Jakub Machura.

Jako memento jsem se rozhodl zhotovit CD s vydanými i nevydanými songy, které si můžete u mě objednat za symbolických 50 Kč jako památku na jednu kapelu.
Hezký den, uvidíme se na vašich koncertech!
Vít Gruner, kapelník


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Ennoia

Zdarec! Omlouváme se za spam, ale zkoušíme to i touto cestou - hledáme nového kytaristu do kapely ENNOIA. Bližší info na našem profilu. Díky za jakoukoliv podporu, at vám to hraje! :)

Zobrazit všechny názory »