SR - Úvod | Bandzone.cz

SR alternative-progressive / Biskupice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Zvoník -old song
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Scarlet Rose

(Upraveno: )

Makáme na dokončení rozpracovaného materialu a co nevidět to do Vás natlačíme při první příležitosti !!!!!!  

Zahrajeme na festivalech-moto srazích....... zkrátka všude !!!!!!   Dle domluvy :-)

Nahrávky nové a progresivnější čekají na studiové zpracování. Rozhodli jsme se vydat směrem který uspokojí v kapele každého-spojením žánrů rozličných .

Budeme ohromě rádi za každého spřízněného fanuška !!! Bez kterých se hraje velmi těžce.   Děkujeme za přízen.... Scarlet Rose

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

dagdewey

Jsem milovníkem především starých Scarletů, vždy se těším na Zvoníka, když někde hraje Stráža se Street69, ale noví Scarlet Rose... teda noví, mám na mysli album Letím z roku 09 je super bigbítek i na dnešní poměry a texty pořád stojí za to. Jsem rád, že tahle "naše" legenda stále žije, at už v jakékoliv podobě. :-)

DuSt

JJJ skladba je minimálně 10 let stará-připravujeme nový,zbrusu nový material-který se chystáme nahrát......chvíli vydržet-díky za přízen. SR

Zobrazit všechny názory