Ahojda chlapíci. Včerejší akce byla limitovaná pouze nepřidšíma lidma, který ovšem velmi projeli Váš suprovej výkon a parádní muziku!!! Brnkli jste mi na strunu a já za to DĚKUJU!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahojda chlapíci. Včerejší akce byla limitovaná pouze nepřidšíma lidma, který ovšem velmi projeli Váš suprovej výkon a parádní muziku!!! Brnkli jste mi na strunu a já za to DĚKUJU!!!!
Čúús, borci! Měli jste na nás počkat a to koupaliště vypít s náma. Takhle nás na to bylo málo, ale zvládli jsme to.
Zdar i my děkujem za krásně zahraný setík - a taky se moc těšíme na další akcičky !
H
Čus borci !
Super včerejší party, těšíme se zase na další společný hraní !
Mějte se fajn !
Zdraví HALLODRNi
To Jirka: Nezlob se, jsem se neozval dřív, už jsem Vás zaregistroval a začal pomalinku snovat plány na spol. koncík. Společně s kamarádem z Ramayany něco chystáme. Dám včas vědět. Jinak Pekelný doly úplně nádherná akce, my tam byli na "Vyhánění netopýrů" před 2-ma rokama!!!! (Müra)
Zdar, taky fajn a těšíme se na další akce !
H
Čágos borci,dobrej večírek.Jinak, ten Harley- je prostě nejjjj.... a budeme se těšit na další akci,zdraví Pavoucy
Čaues chlapi,
díky že jste v sobotu zahráli.
Uvidíme se v červnu !
Čuz.Pěkně vám to včera hrálo.Dík vlk