Věc ohledně zapomenutých, rozbitých, zachráněných a já nevím jakých kytar bude řešena interně :-)
honCZek
Mažte si to jak dlouho chcete, jse trosky. Něco slíbit a pak se na to vysrat. Kytaru jste mi zničili a nic s tím neděláte. Jste ostuda všech muzikantů








