Šatlava - Názory | Bandzone.cz

Šatlava folk-rock / Přibyslav

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • MONOLIT (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • A TAXE PTÁM (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • MOŘEPLAVCI (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • CÍL (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • POJĎ DÁL (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • KASTANĚTY (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • ZLODĚJI KONÍ (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • INDIÁNSKÁ (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • MOSTY (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • DOSTAVNÍKY (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • TO TEDA JO (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • NEBUDEŠ (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • COUNTRY SALOON (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • Drť (CD Čas je v nás)
    Nezařazeno
  • Moře těch (CD Čas je v nás)
    Nezařazeno
  • BONUS: Na vopravu chlíva (CD Čas je v nás)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

honCZek

Mažte si to jak dlouho chcete, jse trosky. Něco slíbit a pak se na to vysrat. Kytaru jste mi zničili a nic s tím neděláte. Jste ostuda všech muzikantů

Bez profilu

honCZek

Mažte si to jak dlouho chcete, jse trosky. Něco slíbit a pak se na to vysrat. Kytaru jste mi zničili a nic s tím neděláte. Jste ostuda všech muzikantů

Bez profilu

honCZek

Mažte si to jak dlouho chcete, jse trosky. Něco slíbit a pak se na to vysrat. Kytaru jste mi zničili a nic s tím neděláte. Jste ostuda všech muzikantů

Bez profilu

honCZek

Mažte si to jak dlouho chcete, jse trosky. Něco slíbit a pak se na to vysrat. Kytaru jste mi zničili a nic s tím neděláte. Jste ostuda všech muzikantů

Bez profilu

honCZek

Mažte si to jak dlouho chcete, jse trosky. Něco slíbit a pak se na to vysrat. Kytaru jste mi zničili a nic s tím neděláte. Jste ostuda všech muzikantů

Bez profilu

arciskacany

zdarek pááááni....my neusiname na vavrinech a ni modrinech...a hrajem porad za sest beden jalovyho tuku a tri korbele krevetich žlučovodú.....diky za gratulacii a tesime se na MEGASATLAVAARCIBISKUPFEST....zdaaaaaarar arararaararararararararaarararara AS

Los Pablos

Na vašem koncertě jsem pravda neměl zatím příležitost být, ale z nahrávek bych vás chtěl povzbudit ke koncertování i tvoření další hudby, která se mi (Ač jsem také spíš na tvrdou hudbu) velice zamlouvá...
PS: Přijďte te podívat i na naši kapelu Blabovy stromy a neváhejte přidat svůj názor... Los Pablos

Piotyr

Ahoj, dík za vystoupení dnes v Břevnově. Folk sice moc nemusím, ale ve Vašem podání fakt super.. Sympatický projev, není to "vyměklé" a šlape to.

Jen tak dál, kluci.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1315171921232527 28 29 30 31