Díky díky!! Na Klokotech se nám hrálo neuvěřitelně super!!! A to bylo díky Vám! Fanouškům.... tak třeba příště zvovu ;) Pax Tecum
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky díky!! Na Klokotech se nám hrálo neuvěřitelně super!!! A to bylo díky Vám! Fanouškům.... tak třeba příště zvovu ;) Pax Tecum
Ahoj, taky sem vás slyšela na CSM a byli ste fakt super!!!!
Na CSM jste hráli fakt dobře,jen tak dál..jste šikovní;)
ahoj chci vám říct že váš koncert na setkání mládeže v Táboře byl super a moc vám fandím a doufám že někdy přijedete zahrát k nám do netína.
Ahoj kluci taky vám sem musim přihodit pochvalu,sice pozdě ale přeci.. v Onšově vám to hrálo moc moc skvěle :-p
hej ted vas posloucham a iste fakt dost dobry-bicman hraje dobre,a fousle jsou taky dost dobry. :o)))) asi privalim na nejakej vas koncert.jste fakt S K V E L Ý
Ty jsi ten nej nej fanušik ;-)
ste ta nej nej skupina:-))
Až se naskytne nejaka možnost si v Praze zahrát rádi přijedem.
Tag gdy se zas voběvíte v Práglu?