okatá krádež to možná je, ale sprostá určitě ne ;-) OHSce fandíme, když hrajou bosí, my se zase bosí fotíme...
zrt
Bosé nohy na podiu je dost nebezpečná pitomost, znám několik hodebníků, kteří takhle zemřeli po zásahu elektrického proudu.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Bosé nohy na podiu je dost nebezpečná pitomost, znám několik hodebníků, kteří takhle zemřeli po zásahu elektrického proudu.
okatá krádež to možná je, ale sprostá určitě ne ;-) OHSce fandíme, když hrajou bosí, my se zase bosí fotíme...
Už se na vás moc těším až vás uslyším na Hasičským fesťáčku v Luži kluci!! :))
Ahoj, tak ten klipík je super :)) moc se Vám poved, jen tak dál ;))
Zdravím, supr klip..:) Mrkněte na www.bandzone.cz/barakig .. Díky, mějte se pěkně..:) Zuzka
UŽ SE MOC TĚŠIM !!! :-*
Darling: Tos řekla dobře! Tak teda zas na nějaký akci! ;-)
Není zač. Jsme tu pro vás :)
jj.. není zač.. a jen tak dál.. ;)