Šatlava - Názory | Bandzone.cz

Šatlava folk-rock / Přibyslav

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • MONOLIT (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • A TAXE PTÁM (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • MOŘEPLAVCI (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • CÍL (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • POJĎ DÁL (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • KASTANĚTY (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • ZLODĚJI KONÍ (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • INDIÁNSKÁ (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • MOSTY (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • DOSTAVNÍKY (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • TO TEDA JO (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • NEBUDEŠ (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • COUNTRY SALOON (CD Monolit 2010)
    Nezařazeno
  • Drť (CD Čas je v nás)
    Nezařazeno
  • Moře těch (CD Čas je v nás)
    Nezařazeno
  • BONUS: Na vopravu chlíva (CD Čas je v nás)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Šatlava

El´brkas: Díky Vám chlapi! Super muzika! Akce se myslim vydařila a těšíme se na další!
Michalowic: Dík za příspěvek!!! Doufám, že jsi s kombem spokojen- na nahrávkách zní dobře! Taky doufám, že v Kutný Hoře ještě někdy zahrajem!!!!(prej to tam jede) Tak ádié! Ondra

Smilesivik

Ahojky klucí, chválím Cd - čas je v nás, dneska jsem si ho konečně vyzvedla na poště... Jste prostě šikulové :)

petronela230

nedarí?:( mm to je škoda prišal by som sa pozrieť...keby ste niečo zohnali dajte vedieť:D...ouky?:D

petronela230

to ma pobavilo s tým anjelom:D eh neviem či bol...bol? v akej? konečne ste ma teda rozosmiali po dlhom čase:):D a nie je začo:D

Smilesivik

Klucí vy nemusíte vůbec děkovat, prostě si to zasloužíte. Mám pár vašich foteček z Majálesu tak je pak čekejte na e-mailu... Přeju hodně zdaru hlavně v tom pokračujte :)