Ahoj kluci,
Naše nové Cd klepe na dveře a dali jsme si na profil dvě takové ochutnávky a to BBB a Lenina..tak to poslechněte...
Ahoj El´brkas
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj kluci,
Naše nové Cd klepe na dveře a dali jsme si na profil dvě takové ochutnávky a to BBB a Lenina..tak to poslechněte...
Ahoj El´brkas
Ahoj Kluci,
Jsme Rádi,že jste přislíbili El´brkas festu(kde bude probíhat i křest našeho debutového alba)..:-)
Sledujte proto všichni www.bandzone.cz/elbrkas
Ahoj Pavka
El´brkas: Díky Vám chlapi! Super muzika! Akce se myslim vydařila a těšíme se na další!
Michalowic: Dík za příspěvek!!! Doufám, že jsi s kombem spokojen- na nahrávkách zní dobře! Taky doufám, že v Kutný Hoře ještě někdy zahrajem!!!!(prej to tam jede) Tak ádié! Ondra
ahoj kluci...včerejší společná akce byla super....jinak doufám,že klapne ten chystanej koncík....dám ještě vědět v průběhu příštího týdne jak to bude...zatimm se mějte..Ahoj Pavka
Ahojky klucí, chválím Cd - čas je v nás, dneska jsem si ho konečně vyzvedla na poště... Jste prostě šikulové :)
je to tu perfektné:)
nedarí?:( mm to je škoda prišal by som sa pozrieť...keby ste niečo zohnali dajte vedieť:D...ouky?:D
:D to som nevidela ale zoženiem si to :D...to si teda veru zoženiem:D...heh ako sa inak máte?:)
to ma pobavilo s tým anjelom:D eh neviem či bol...bol? v akej? konečne ste ma teda rozosmiali po dlhom čase:):D a nie je začo:D
Klucí vy nemusíte vůbec děkovat, prostě si to zasloužíte. Mám pár vašich foteček z Majálesu tak je pak čekejte na e-mailu... Přeju hodně zdaru hlavně v tom pokračujte :)