mám radost, že to wyšlo...!! posílám, posílám :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mám radost, že to wyšlo...!! posílám, posílám :-)
Poslušně hlásim: hlas poslán :-) tu pětku,kde ste byli osobně, jsem propásla, takže dotaz: mám správnou informaci, že ten luxus klip dělal Kráva?
Kvalitní hudbu podpořím kdykoli i bez žádosti. navíc to udělám velmi rád- je fajn že se Vám daří a nech´t to tak i zůstane nebo se ještě zlepší.
to je jasny Vyšák to jistí:) když je co podporovat a ted je aspon co a koho podporovat ..mějte se a jen tak dál takovou uspěšnost
Za ten povedenej klip a track si to 1. místo rozhodně zasloužíte! U mě máte hlas taky vždycky jistej....
Za ten povedenej klip a track si to 1. místo rozhodně zasloužíte! U mě máte hlas taky vždycky jistej....
Mojí podporu máte protože hrajete fakt moc dobře jen tak dál
Mojí podporu můžete očekávat vždycky !!!! "Hlas byl započítán"
Máte to tam!!! Jo a taťka taky zdravííí!:-D
Neni zač :) Ste super, rád dám hlas znova :)