hlas je v osudí...metal do žil
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hlas je v osudí...metal do žil
ok, můj názor na vás se nemění
Dát vám hlas pro mě bylo samozřejmostí...počítejte se mnou...:)
Ok,v sobotu hrajete v Albrechticích,že?Tak ať se vám to tam vydaří.Jsou tam totiž velmi nároční posluchači:-)
Zdravím,máte další můj hlas...:ať vám to výjde...!!!
Taaak jsem Vam poslal dalsi hlas,tak se drzte.Momochodem jedu se na vas v sobotu juknout do Albrechtic,tak se tesim.Tak at to hraje
Luxusní klípek...fakt!!! taky jsem hlasovala, a moc se vám povedl...jen tak dál klucí....
to pájí: máš správný informace klip k "Dead End" dělal opravdu Kráva:-) těša satis.
check it!!! To je jasné... ať se daří a vydaří!!! A když si dáváte tu práci "obvolat" všechny bendzouňáky proč bychom nepodpořili takhle našláplou kapelku, hey!;)
Zdar hoši, vůbec neprudíte. Naopak máte mou podporu a tak tam ode mě máte další hlas :-) čuss Jéža