ahojte. nieje zac :) robite uplne uzasnu muziku. Len tak dalej. Drzim vam palceky . NEch sa vam dari. veronika.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahojte. nieje zac :) robite uplne uzasnu muziku. Len tak dalej. Drzim vam palceky . NEch sa vam dari. veronika.
Chlopi držím palec..jste nadupaní:o) na majálesu ste to luxusně rozjeli..ten hlásek, kytarka, no prostě fšecko baladka, ať to šlape:)
Tak hlasuju,hlasuju! Jako vzteklej :-)))
Cus Satisfucktion .... Doufam že bude uskutečněn nějakej Váš konzert zase v blízké době někde blizko okolo ovy a tak! Jste fakt dobrá banda a jen tak dál. Čusko :)
Ahoj miláčkové!
Díky, díky a ještě jednou "fuck" díky za přízeň nebo žízeň?:-)) a za vaše hlasy do pomeranče!!!
satistříňanka forever!
Tak jsem hlasovala ze všech počítačů co mám doma... :D
ok pohoda,nedávno sem si objednával vaše cd a fakt se na vás těšim do stříbra zatim čuz
zdarec nemate zac hrajete gut music a tu ja rad
Já jsem sice Petra, ale jinak spoko:D Jinak kapela super, fakt se mi líbite...ale ještě bych zvlášť chtěla říct zpěvákovi, že koncert s Atari Terror v Tančírně byl fakt pjecka:) Tleskám...
Bez debat, doufám že pokračujete v nakopávání prdelí.