Ahoj bando,tak jak jsem slíbil....Přidávám do oblíbených...Včéra koncert fakt pecka.Jinak Vaše cedko jsme včera poslouchali po cestě v autě,ale nemůžu ještě dělat nějaký názory..Za chvilku si udělám kávičku a pak si na něm smlsnu a určo napíšu.Mějte se fajn










