včera brno super, nejlepší melodie! mega moc.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
včera brno super, nejlepší melodie! mega moc.
Presne tak. 2 kytary jsou vic nez jedna :) Vcera jste to tam pekne rozsekali. Paradni vykon!
fcera kua dost dobry...2 kytary sou vic nez jedna ;)
Luxusní hudba, úžasnej hlas... Jen tak dál! :-)
Prostě jen LUXUSNÍ:-*
Ahoj Honey Bunny,produkcni se sice zmenil,ale HAZYDECAY a majitel klubu jsou nastesti porad stejni ;-) a akci delame my,takze je postarano uplne o vsechno!!!Muzes se tesit na nejlepsi zvuk v CR,a kluci ze Satis budou v Olomouci po afterparty i spat,takze se treba o bezprostredni dojmy z koncertu muzes s nema podelit osobne...:-)...Kua,v Olomouci bude zase jednou MASSUCKER!!!!:-D
Ahojky kluci, jen me tak napadlo, ze se v Olomouci v Sku (AMC) zmenil produkcni, tak by bylo mozna lepsi ujistit se, ze majitel s tim koncertem pocita...Protoze ja vas tam fakt chci:))
Zdar pánové, zveme Vás na křest nového CD 9.1.2009 do Krumlovského Eggáče!Mrkněte na profil a dorazte!
Uz ani ne ctrnact dni a konecne prijde ten skvelej patek, kdy budete v Olmu;)) a tyden na to v Prachaticich, no nemam ja stesti?;)
v klidecku z dovolenim si vas pridavam :-)