Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau... dobrá zpráva, že dojedete na BMF. Pegár moc potěšil:-D Bude tam pořádnej "bordel".
Nějaké fotky z Chropyně 12/08:
http://www.ello.estranky.cz/fotoalbum…
Mějte se a vše dobré v tomto roce.
E.
Cau chlapi .. ta nase akce neni Meatfly Fest, ale Bethrayer Meatfly Fest .. mate to tam spatne napsany .. tak si to kdyztak upravte, cus .. AleK + Bethrayer
ČUS, JO JO UŽ S TIM POČÍTÁME :) PS:VŠEM HEZKEJ NOVEJ!
Jsem debil a dis... 18.4.2009
Počítáte s tím Bethrayer/Meatly Fest 18.4.2006 (Kojetín KD)
...At je i pro Vás rok 2009 rokem splněných snů,přání a cílůůů...a zase se na Vás někdy někdy těšim...letos mě Vaše hudba provází celýma svátkama...na jinou muziku nemám ani pomyšlení...děkuji Vám a mnoho zdaruuu :o)...Barborka...
Tak krásný Vánoce Vám přeju, pánové! Metal! Adam/hazydecay
Tak šťastný a muzikanstký vánoce hodně orgazmů a štěstí v muzice i vživoťě přeje Malej inci
Čau Satis!!!!
Pozdě jsem navštívil stránky a zjistil, že hrajete v Hornu. Dopr..... Už jsme mysleli, že Vás letos neuvidíme a teď jsme prošvihli Horm-takovej kousek pro nás. No nic budeme čekat na další vystoupení. Jinak do Novýho roku Vám přeje Vaše rodinka z Dačic hodně hudebních úspěchů. Doufáme, že Těša bude brzo v pořádku,ale dvě kytary - tak to by sme mohli slyšet i to super solo na konci My Day s kterým jsme Těšu zlobili.
Satisfucktion - nejlepší česká kapela !!!!!!!!!!!!!!