Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím chlapy ze SATISFUCKTION. Tady Boris ze Šumperka z Kotelny, doufám, že jste nezapomněli (je to teda už pár let). Teď jsem v Praze, začal jsem hrát na basu a mám svůj band.
Koukám, že konečně máte nějakej koncert v Praze, tak se budu snažit dorazit. METAL FOREVER!
Zdarec!!!
31.1. ČB K2:
SIN-DICK-8 KŘEST CD!!!
Cold Cowshed
Balamuta
Bad Victim
vstup 80 Kč
Luxusni hudba panove!!!:)
Čágo raubíři...pozdrav z Práglu a velká pocta novým věcem! Super pecky, účelný aranže, jedinečná rytmika...Doufám, že se letos naše dráhy opět někde střetnou :-) Ať se daří! ...s respektem MFD & zbytek FF
zdarec!!!
31.1. v K2 v ČB křest CD Sin-dick-8 + Cold Cowshed,Balamuta a bad Victim.Vstup 80 Kč,určitě nevynechej!!!
No dobře vám to hraje :)
ahoj klucíí...těšim se na společný akcičky!! ;) zdraví x-left;)
Zdravíme akce v Holýšově Gotham Fest je v sobotu 21. 11. 2009...zatim...
MALEJ SPAM:)
24.01.2009 ČESKÉ BUDĚJOVICE - KŘEST CD LOCOMOTIVE!!! MARTY´S CLUB!!! SHATTER, KILLING OPTION (SLO)
koukni na profil!!