Hi Boys,
poprvé jsem vás viděl v Chropyni asi před půlrokem a bylo to pro mě super poslech a teď podruhé na Bethrayer festu ste mě v tom jenom utvrdili. Zpěvák má skvělej zpěv a taky basák je šílenej zjev ale boží boží KUR*A energickej SET.
Tak ať se daří a jen tak dál.
R*












