Zdar. Kluci sice opožděně, ale díky za majáles v Ostravě. Moc jsem si to užil a těšim se na další shledání. čus
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar. Kluci sice opožděně, ale díky za majáles v Ostravě. Moc jsem si to užil a těšim se na další shledání. čus
zdarec pánové
23.5. Chlum u Křemže-cihelna
DEZINFEKCE
COLP
KAPYBARA
ERASED
SANDWITCH
GUTALAX
HACKDOWN
IDOCUMENTADO
THE DUFFS
DIARYBA
začatek v 17:00 hod vstup do 17:30 80 kč,pak 130 Kč
To Simec:
"Pis vrahu". Těším se na RFP. 6.7. Bude to řež mistra Jana Husa a budu zapijet 35-ku:-D Tak se doufám přidáš(te) Měj(te) se GOOD!!!
E.N.R.
http://www.ello.estranky.cz/
Zdravim. V pátek v Písku jste byli super ... jen škoda,že tak málo lidí ... tady s dovolením nabízím na omrkrnutí pár fotek : http://redmilk.rajce.idnes.cz…
Čus, program neni zatim nahozenej, ale budou tam s náma LOCOMOTIVE, DOGA nějakej Plychta nebo Brychta či co :)+ další grupy- cca 8 kapel. Začátek kolem 13h. My hrajem od 17h. To fish93 - budeme přidávat songy, ale ze starších desek. Pic Radim
Chlapi nevíte kde je program na BUDVAR FEST????
Čau,kluci,
přidali jsme si vás do spřízněných,tak doufáme,že to nevadí.
Jinak vaše muzika je super,tak snad si spolu někdy brnknem :-)
Zatím zdar!!!
Ahoj, mozna sem natvrdlej, ale dnes tedy nehraje v jihlave Atari terror, ani vy? diky za odpoved a mejte se
DOZVĚDĚLI JSME SE,ŽE PARIS FEST ,30.5.2009 V SUCHDOLE NAD LUŽNICÍ,JE OPRAVDU ZRUŠEN,COŽ NÁS MRZÍ.TĚŠILI JSME SE A ASI JSME NEBYLI SAMI.PODLE DŮVĚRYHODNÉHO ZDROJE,JE MOŽNÉ,ŽE SE AKCE PŘESUNE NA ZÁŘÍ.