Satisfucktion - Názory | Bandzone.cz

Satisfucktion metal-rock / České Budějovice

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

07. února 2011
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • My Own Jesus
    LEAVER
  • Waterfall
    LEAVER
  • The System Of The Down
    LEAVER
  • Alibi Of Blame
    LEAVER
  • My Inamorata
    LEAVER
  • Crawling In Darkness
    LEAVER
  • Sick Love
    LEAVER
  • Glory World
    LEAVER
  • Silence And Whisper
    LEAVER
  • Ritual
    LEAVER
  • Victims Of Credibility
    Nezařazeno
  • Adrenaline
    Nezařazeno
  • MY DESIRE (NEW!!! EP Reflection2015)
    Nezařazeno
  • WEB AND VEIL (Penumbra2011)
    Nezařazeno
  • HUNTERS OF THE SUN (Penumbra 2011)
    Nezařazeno
  • ANDREJ (Penumbra 2011)
    Nezařazeno
  • MY DAY (Motionless 2007)
    Nezařazeno
  • FULL OF SHIT (Motionless 2007)
    Nezařazeno
  • DEAD END (Motionless 2007)
    Nezařazeno
  • BUNSHEE (Motionless 2007)
    Nezařazeno
  • FAKE (Motionless 2007)
    Nezařazeno
  • YOUR SMILES (Keep It Your Way 2002)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

eve.liar

Tak včerejší akce výborná a dnešní v Třebíči bude určitě taky!!! Už se na vás moc těším!!!

PetrSvetr

zdravim, včera parádní show.hoodně dlouho jsem Vás live neviděl,naposled shodou okolností taky v JH,ale to je víc jak 6 let.Perfektní večer s Vámi užil jsem si Váš setík:)At to hraje takhle pořád, zejména pak Radimovi:)
Petr

Bez profilu

káša

Čau Satis!!! Tak jsme se doma těšili, že si s Váma dáme zase dvojáček jako vloni, ale nevyjde to :-((. Smůla, dneska do J.H. nemůžeme dorazit, ale zítra pokud to bude jen trošku možný hurá do Třebíče. Teda pokud platí, podle těchle stránek, že tam s Atari budete. Na ofic stránkách máte až Prahu. Ale v programu klubu jste, takže vyrazíme. Čau z Dačic

Jabalies

konečně jsem se dočkal příjezdu Satis někam do bližšího okolí :) parádní koncert :) snad až na ten malý počet lidí :( ale i tak jsem si to užil...snad sem zase někdy v nejbližší době zavítáte ;)

Jindres

dobrý kytary, bicí, basa, zpěv, přidávám, zpěv trochu připomíná pearl jam ale to je jen můj názor ;)

LiLNicole

Dakujeeem za sobotnajsi super koncert, boli ste fakt really, really good..hope to see u soon:D
nech vam to hra :)

DMC

Díky za včerejšek!!Totální kremace!!!!!To se opravdu jen tak nevidí!!!! Jinak doufám že cesta proběhla v pohodě!!Čau někdy někde Q DMC

1 2 3 4 5 68101317222938496381103128154180203221234244251256259261263 264 265 266 267 268 269 270 271273275278282287293300307314321327331334336338 339 340 341