Čau vole, předvánoční bububu ve VB letos jako nebude???
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau vole, předvánoční bububu ve VB letos jako nebude???
Tak včerejší akce výborná a dnešní v Třebíči bude určitě taky!!! Už se na vás moc těším!!!
zdravim, včera parádní show.hoodně dlouho jsem Vás live neviděl,naposled shodou okolností taky v JH,ale to je víc jak 6 let.Perfektní večer s Vámi užil jsem si Váš setík:)At to hraje takhle pořád, zejména pak Radimovi:)
Petr
Ahoj všem, díky za ohlasy..... ani jsme nečekali, že se budeme v Bzenci tak líbit....To Káša: J.H.- škoda...Třebíč to jistí :) Ricpic
Čau Satis!!! Tak jsme se doma těšili, že si s Váma dáme zase dvojáček jako vloni, ale nevyjde to :-((. Smůla, dneska do J.H. nemůžeme dorazit, ale zítra pokud to bude jen trošku možný hurá do Třebíče. Teda pokud platí, podle těchle stránek, že tam s Atari budete. Na ofic stránkách máte až Prahu. Ale v programu klubu jste, takže vyrazíme. Čau z Dačic
čuss přidavame
konečně jsem se dočkal příjezdu Satis někam do bližšího okolí :) parádní koncert :) snad až na ten malý počet lidí :( ale i tak jsem si to užil...snad sem zase někdy v nejbližší době zavítáte ;)
dobrý kytary, bicí, basa, zpěv, přidávám, zpěv trochu připomíná pearl jam ale to je jen můj názor ;)
Dakujeeem za sobotnajsi super koncert, boli ste fakt really, really good..hope to see u soon:D
nech vam to hra :)
Díky za včerejšek!!Totální kremace!!!!!To se opravdu jen tak nevidí!!!! Jinak doufám že cesta proběhla v pohodě!!Čau někdy někde Q DMC