Panove, novy singl je proste vyborny!!! Uz se nemuzu dockat, az to uslysim nazivo...;))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Panove, novy singl je proste vyborny!!! Uz se nemuzu dockat, az to uslysim nazivo...;))
Těžká pecka
Nova pecka je vyborna. Hlavne jede!
To Mrs. Simota:
díky za přání, hele se to nějak udělá s tím Brnem. 28.1. jedeme s Petrou do Budwarova na ty "křtiny" S. Tak Brno domluvíme. Už se těšíme, jen musím domluvit psí hotel na ten pátek pro ty naše čokly. Phic :-)
Hell...jako vždy nátěr ......hodně štěstí a úspěchů v 2011......
Všechno nej v novým roce! Na našem profilu máte dáreček - nový tracky, poslechněte a napište kritiku. Ať to hraje!Shasha SNAIL
No dopr.... tak singl se zatraceně moc povedl!! Chválím moc moc moc vy loupežníci :))
Geniálně hustodémonsky krutopřísný song! Vážně nehoráznej masakr! Doufám, že dorazím na křest, abych Vás zase mohl slyšet naživo! Jen tak dál!!!
čus bejci, aby vás nežalovali, že vykrádáte clawfinger -1. riff je jako vyshitej z písně do what I say misři. http://www.youtube.com/watch?v=b5eDJ…
Vše nej do novýho ruku