Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čus Zdeňku, hrajeme ANDREJE, WEB AND VEIL, HUNTERS OF THE SUN ......plus nějaký překvápko, když je na festivalech čas........pic Radim
Caute satani, nechceme spamovat, obesilame jen spriznene kapely. Na nasem profilu najdete nove album Play2Win, je tam cele k poslechu i stazeni. Mejte se, Shockwave.
AHOJ NA BUDVARU FEST ČB STE BYLY VYBORNY NEJLEPŠI KAPELA FANDA ROCK DEDA
Slíbená recenze hošové. Enjoy :)
http://musicserver.cz/clanek/35027…
Ahoj Poslechnete si na nasem profilu nas novej song a pridej te se nejakym tim komentarem popripadne radou co by se treba dalo zlepsit atd... Vime ze to neni nic extra, a par veci se bude dodelavat. napr: bude tam rychly solo a trosku se vyladi zpev, ale i tak si myslime ze stoji za to si 17 letou kapelu z Chrudime poslechnout ;-) . Diky a At to slape ;)
Doufáme, že si nás někdy příjdete naživo!!
METAL 4EVER
Peklo přichází :-) !!
Buffalští řežníci MALEVOLENT CREATION vystoupí dne 27.6. 2011 v rámci svého evropského tour v Českých Budějovicích v Mighty Baru Velbloud !!! Více info již brzy na profilu.
Ahoj Zdeňku, na Rockfestu bude obchůdek určitě....to Bob: noty nemáme, maximálně notáře v kapele :)....uvažujeme o natočení instuktážního videa (kytara, basa, buben), ale záleží taky na jakou věc to bude. Jinak na youtube.com je spousta záběrů z živýho hraní, tak můžeš zatim něco okouknout. Zdravíme všechny!