more tak co ti je????repaře ze sebe děláš jo???chas kár hahaha
Hip HOP
kamo dej sem uz neco noviho......
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kamo dej sem uz neco noviho......
more tak co ti je????repaře ze sebe děláš jo???chas kár hahaha
hele ty chces bejt Will Smith co???slusnej jak von!
tOhle co tady predvadis je humusáctví=****
To je hnusni, kamo! To sis nradsi mel najit praci! Takove mrtky kozi tu hrajes!
ahoj tak teda cumim ses vazne dobrej,ty ses proste Star z Kladna!!!
nevěřím svým uším,tak to je bomba.Ta poslední "toje hiphop" tak ta se ti fakt povedla,je to super.
cus asi mas pravdu no.... chceme to zmenit neboj prijdou normalni treky snad se t i zalibi ja sio te spriznim jo...?
cus asi mas pravdu no.... chceme to zmenit neboj prijdou normalni treky snad se t i zalibi ja sio te spriznim jo...?
čus helet sme 2 v crew me je 15 a Abdemu 14
PEACE
CITY ZA HB
zdar jsem david z kladna hale nas nazor pecka ne repuje tam stebou robin miker?