zdraví Jeseník...uáž se těšíme tak snad bude vše dle plánu...
18.10.08 od 18:00 jeseník-´´restaurace´´ na slunku
=)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdraví Jeseník...uáž se těšíme tak snad bude vše dle plánu...
18.10.08 od 18:00 jeseník-´´restaurace´´ na slunku
=)
Ahoj, dík za pozvání, mám pocit, že už jsme s Matějem někomu něco naslibovali, ale uvidíme, gdyžtak se tam uvidíme... Mějte se fine a pozdravujte se. GS
čauky, fotky z Pardubic: http://rybicka.rajce.idnes.cz/Zero_Fest… příště zas:o)
5.10.2008 - Slavonice - Barák
HARDCHARGER - rock n roll crust
z Kanady s vlivama kapel jako
Motorhead, Wolfpack...
(http://www.myspace.com/hardchargermusic )
RESURGO - nesehranej novej HC/PUNK Brno.
(www.resurgo.wz.cz)
ZAČÁTEK 20:00
Slavonice sou pod Jihlavou pičo,
máš to kousek!
ahojky, fotky z Liberce: http://rybicka.rajce.idnes.cz/Zkusebna… zatím pááá:o)
Zdravíčko, dobrá muzika!!!!! Nemáte zájem o nějakej výměnej koncert?
http://bandzone.cz/sintheeighth
Dyžtak pište na můj profil, Zatim papa!!!!!!
nazdárek, tady jsou fotky z Díry z 14.8. http://rybicka.rajce.idnes.cz/Novy_Bor_… odjížděli jsme během koncíku LiPo, tak už jsme vás bohužel nestihli..vono kdyby ta akce začla včas.....:o)
čus Samochotijáci & Tome udělal sem profil naší bejvalý kapely http://bandzone.cz/roswell47 - hlavně pro basmena Pavla Zemana, kterej nedávno zemřel. tak se mrkni a vzpomeň.čau čau reN.Da & Perthoband
MzKrtka: nespletla sis kapelu? zpěvačku už nějakej ten pátek nemáme, měli jsme jen celkem krátkej časovej úsek hah..