hehehe copak, že by zpětná alko-vazba ?:D M.
669
Jeste si to rozmyslim, pripadne te budu vydirat:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jeste si to rozmyslim, pripadne te budu vydirat:D
hehehe copak, že by zpětná alko-vazba ?:D M.
Ježiš to byla včera párty. Ráďo, zakazuju ti zveřejňovat jakýkoli fotomateriál z předešlého večera!:)
čauky, Peťa mrkne jestli je nemají na zkušebně a kdyžtak dovezem, ju? tak večír naviděnou, papa
čauky, doufám, že jste dorazili z Poděbrad v pořádku!!! tady fotečky: http://rybicka.rajce.idnes.cz/Podebrady… zatím pá:o)
v klídku, jsme domluvený s renem že navaříme. GS
Ahoj míro, budeš dělat zase na Fastumhell vege-gulage? Gdyby se Ti to nechtělo tahat, tak se nabízím, že bych něco spachtila. Romy GS
Čuz míro. Pošli mi prosim ty odpovědi na otázky na email. Už se na to těšim...
Díkec
Martin
Pánové tak to smekám klobouk dolů ...
ČAUVEZZ LOUPEŽNÍCI, POTŘEBUJEM ABY JSTE ZASADILI KOUSEK MÍRY A VYPĚSTOVALI JEŠTĚ RYCHLE JEDNOHO. NÁŠ BICÁK MUSÍ KVŮLI CHOROBĚ PŘESTAT BUŠIT A TAK ZAS HLEDÁME NÁHRADU.......DE FACTO MI POŘÁD NĚKOHO HLEDÁME, HEHE.
MĚJTE SE A AŤ TO FIČÍ. KUDLÁTÖRR