Sakumprásk - Názory | Bandzone.cz

Sakumprásk ska-punk / Karviná

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Černá nevěsta (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Všechno nebo nic (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Ztraceno v překladu (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Hlavolam (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Mafie (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Pro Prahu (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • S respektem (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Slabosti (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Dvoupohlavní realita (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Ilustrace (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Skromné argumenty (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • SKA na Magorské ulici (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Bariéry (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Zpověď (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Lítám (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Měsíční tanec (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Předmostí (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Pasti (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Co jste hasiči? (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Poslední (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Opona 2 (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Společně společenští (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Stopař (S respektem 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Mansonka

Zdrawim, sedim na kolejich v malém pokoji a premyslim, kdyz v tom me napadlo :D Proc neudelate mensi zajezd do Olomouce a nepodniknete pro vase fanousky, chudaky studenty, koncert i tady. K tomu vsemu tady jeste Houba studuje jak sem se dozvedela ze svych zdroju a obcas ho i vidavam. Hmm :-)

Bez profilu

Sakumprask

Pro Sumec Oi - Zdar chlape tyhle veci takhle verejne nezverejnujeme pokud nas chces pozvat na koncert tak kontaktuj naseho managera, tel. cislo uricte najdes v sekci kontakty nebo i tady jako booking. Zdarec

Bez profilu

Sakumprásk

Lidi děkujem moc za chválu, ale pozor ať nás nepřechválíte, nám pak ta sláva soupne do hlavy:)) Pokud Vám naše hudba zvedne náladu a dodá energii tak má přesně ten účinek, který by měla mít a jsme moc rádi, že se nám to daří. Hudbu děláme hlavně pro Vás. Jinak do Martina se taky moc těšíme, akce, které dělá Hirax jsou vždycky zárukou dobré pařby. Tak zdar:)

Potwora

Sakumprask som objavila len teraz, stiahla som si album, zapocuvala som sa a skoro som odpadla! ta energia co ide z vasich songov je uzasna!!!tak originalnu kapelku som uz dlho nepocula, len tak dalej! P.S: tesim sa na koncert v Martine :))

1 2 3 4 5 681013162025303539434648 49 50 51 52 53 54 55 56 5759616366697275777981 82 83 84