čest, kdo byl ten zdroj???? snad ne já, SPOLUBYDLO:)))) !!! Souhlasím, vím, že je to z ruky.... ale je tu krásně:))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čest, kdo byl ten zdroj???? snad ne já, SPOLUBYDLO:)))) !!! Souhlasím, vím, že je to z ruky.... ale je tu krásně:))
Zdrawim, sedim na kolejich v malém pokoji a premyslim, kdyz v tom me napadlo :D Proc neudelate mensi zajezd do Olomouce a nepodniknete pro vase fanousky, chudaky studenty, koncert i tady. K tomu vsemu tady jeste Houba studuje jak sem se dozvedela ze svych zdroju a obcas ho i vidavam. Hmm :-)
Ludeee......toto je to pravé orechové....chytlavé!
Pro Sumec Oi - Zdar chlape tyhle veci takhle verejne nezverejnujeme pokud nas chces pozvat na koncert tak kontaktuj naseho managera, tel. cislo uricte najdes v sekci kontakty nebo i tady jako booking. Zdarec
cawte hoši, chcel by som sa spýtať, kolko by ste zobrali za koncert na slovensku...odp. prosim u mňa, dik
Lidi děkujem moc za chválu, ale pozor ať nás nepřechválíte, nám pak ta sláva soupne do hlavy:)) Pokud Vám naše hudba zvedne náladu a dodá energii tak má přesně ten účinek, který by měla mít a jsme moc rádi, že se nám to daří. Hudbu děláme hlavně pro Vás. Jinak do Martina se taky moc těšíme, akce, které dělá Hirax jsou vždycky zárukou dobré pařby. Tak zdar:)
Sakumprask som objavila len teraz, stiahla som si album, zapocuvala som sa a skoro som odpadla! ta energia co ide z vasich songov je uzasna!!!tak originalnu kapelku som uz dlho nepocula, len tak dalej! P.S: tesim sa na koncert v Martine :))
Ilustrace nema chybu!!!!!!!!!!!!!!Dodorosi
pridali sme si vas do spriznenych....fakt super music....vyluhovany caj:)
nee...nedelejte mu zle :)