miluju váás
Sakumprásk
My Tebe taky:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
My Tebe taky:)
miluju váás
The _Wewe: Ano, měli jsme hrát, ale museli jsme naši účast zrušit.
Caute..nemali ste nahodou tento piatok(24.4/ hrat v Randali????
Naše dlouho očekávané demo je tady !!
Zkus ochutnat.
S pozdravem Orchidea
zdarec chcu sa zeptat, měli ste tu napsané že budete hrát 18.4.2009 hrát ve Vizovicích (u Zlína) ale teď když se chcu podívat kde přesně tak už tu ten koncert napsaný nemáte... budete tam nebo ne?
Zdravím za ZO, jsme celkem nová kapelka z Vítkovska, kdyžtak na nás koukněte, my vás házíme do spřízněných...a přejem úspěchy a už žádny slzný plyn ;) je to hnus!
Pecy
Jetse by to chtelo ostrihat a bud eto bez chyby:)
Čus, koukam,že máte docela dost koncertů, tak mě napadlo jesti byste nepřijeli i do Plzně...
VY jste prostě paradni,posledni dobou moji nejoblibenejsi...tak prijdete taky nekdy do Brna!!:) fandim vam!!:)