Děkujem všem, kteří nás přišli podpořit na C stage na Top fest, byla to výborná párty a výborně jsme se s vámi bavili. Už se těšíme na další koncert s vámi bando:).
SKP
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Děkujem všem, kteří nás přišli podpořit na C stage na Top fest, byla to výborná párty a výborně jsme se s vámi bavili. Už se těšíme na další koncert s vámi bando:).
SKP
klobúk dole chlapci, (a dievča:) .. na Topfeste ste boli perfektní, naozaj som sa na vás najlepšie zabavila.. len krásne pokračujte v tom čo robíte a nech sa vám darí.. ste skvelí
Zdravím, všetky informácie o EKOfeste 2009 získate na: http://ekofest.sk/
Motto EKOfestu: "Čím viac nás príde, tým viac ruží rozkvitne."
Nazdar Ino, no řekl bych ze vy jste byli všichni peckoví že jste vydrželi na tom dešti a v té zimě, my jsme byli pod střechou:) Ne vážně, řikam a budu to řikat, že na Slovensko jezdíme moc rádi, jste výborné publikum. Měj se hezky, užívej prázdnin a na Mighty sounds si na nás počkej:)
Zdarec hlavec, Sakumprásk
zdraviiiiiiiiiim, tak by som vam chcela podakovat, ze st e boli na UG : )) super, peckoviii stee : )) tesim sa na vas na Mighty sounds : ))
prsne gruntz tesim se silene
Taky se těším! Už aby tu bylo :)
Ahoj, abum už je nahrané, smíchané i zmasterované, teďka čekáme co vydavatel..takže sami nevíme, ale snad bude brzy:)
za jak dlouho bude new album už se těšim a mimochodem koncik ve chlívě v ostravě byl supr a omlouvám se ele že sem ji vylil pití :) a už se těším až přijedete zas
Výzva: Jasne že chalani, Ekofest byl super taky se těšíme, taky přidáváme, zdarec jak cyp:)