HEj byl jsem na Topfestu (tu fotku s Pipim uprimne zavidim) slysel jsem vas asi po treti a hrali jste fakt skvele a aji slovaci vas tam znali bylo to fakt skvele :-)
Coudy Bylo nás 5
Nazdárek Lidi
Já jen, že jsme dotočili novou desku a dali jsme u nás pár věcí na ochutnání. Tak kdyby jste si to chtěli poslechnout a popřípadě okomentovat s chutí do toho :-D
Coudy, Bylo Nás 5...










