Sakumprásk - Názory | Bandzone.cz

Sakumprásk ska-punk / Karviná

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Černá nevěsta (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Všechno nebo nic (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Ztraceno v překladu (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Hlavolam (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Mafie (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Pro Prahu (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • S respektem (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Slabosti (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Dvoupohlavní realita (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Ilustrace (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Skromné argumenty (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • SKA na Magorské ulici (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Bariéry (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Zpověď (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Lítám (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Měsíční tanec (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Předmostí (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Pasti (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Co jste hasiči? (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Poslední (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Opona 2 (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Společně společenští (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Stopař (S respektem 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Coudy Bylo nás 5

Nazdárek Lidi
Já jen, že jsme dotočili novou desku a dali jsme u nás pár věcí na ochutnání. Tak kdyby jste si to chtěli poslechnout a popřípadě okomentovat s chutí do toho :-D

Coudy, Bylo Nás 5...

Sakumprásk

Jakupko: Pro nás to byla taky výborná akce, jen jsme mohli hrát o něco déle, bylo málo času a celá akce byla ve skluzu tak jsme to tak nějak mastili jeden song za druhým. Měj se hezky a díky za podporu

Jakupko

zdravim chalani + slecna....krasa, ten vas koncert co ste odohrali na punkacoch detom v Podbranci bol dokonaly. Vyskakal som sa ako uz davno nie. boli ste jedna z mojich top 3 kapiel a potvrdilo sa mi co som si myslel. Genialna hudba, uz sa tesim na novy album. Taktiez dakujem Jurovi za odznak a Vam vsetkym za skvely koncert. Vidime sa v Bratislavne na jesen, majte sa krasne a nech sa Vam dari. Kubo

Sakumprásk

Petronajt Van Apple: Ahoj, no pro nás to byl taky luxusní zážitek, na tak upršeném a zabahněném fesťáku jsme ještě nehráli:) ale hlavně tobě a všem ostatním patří velký Ď za to že jste to v tom dešti a blátě vydrželi. Doufám, že si koupíš naše nové cd:) Měj se hezky a užívej prázdnin

Estetická Lasice

ahoj:-) sice to neříkám zrovna brzo,ale Mighty sounds bylo super zážitek,a váš koncert úplně nejvíc,bylo to super,ikdyž sme měli jen jednu pláštěnku pro dva:-D doufám,že vás zase brzo uvidím,tak zatím ahoj:-)

Sakumprásk

Los Pepanos: Moc děkujem, vážíme si tvá slova chvály, ty se taky měj fajně a hlavně choď na naše koncerty:)

Noodle: Určitě vás ještě navštívíme - na afterparty na kolotoču:) dlouho nezapomenem - hlavně Dzidoš myslím:)

DanniiX: O Rockstonefestu pouvažujem, ale nezáleží to jen na nás, hlavní slovo mají vždy pořadatelé festivalu. Ale každopádně dík za info.

1 2 3 4 5 6 79111417202325 26 27 28 29 30 31 32 33 34 3537394245495459646973767880 81 82 83 84