Sakumprásk - Názory | Bandzone.cz

Sakumprásk ska-punk / Karviná

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Černá nevěsta (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Všechno nebo nic (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Ztraceno v překladu (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Hlavolam (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Mafie (EP 2013)
    Nezařazeno
  • Pro Prahu (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • S respektem (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Slabosti (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Dvoupohlavní realita (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Ilustrace (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Skromné argumenty (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • SKA na Magorské ulici (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Bariéry (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Zpověď (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Lítám (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Měsíční tanec (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Předmostí (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Pasti (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Co jste hasiči? (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Poslední (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Opona 2 (S respektem 2009)
    Nezařazeno
  • Společně společenští (Skromné argumenty 2007)
    Nezařazeno
  • Stopař (S respektem 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

remiska

aaach ja váás zbožňujem!! ste úúplne úúžasníí..čo by som len dala za to aby som vás konečne videla a počula naživo..síce pozerám tu máte nejaké koncerty naplánované na Slovensko..kebyže sa podaríí..milujem pesničku Ska na Magorské ulici:) uplne uzasnaa..ale vsetky ostatne su tiez peckovéé..ste supeeer ;) vela zdaru, nech vam to aj nadalej takto dobre hra:)

Bez profilu

5ka

táák : obal CD se mi moc libi, je originalni a pekne zvolene barvy, k samotne hudbe, pisnicky sou fajn, nejvic se mi libi Hej, Predmosti a Pro Prahu, v nekterych je na muj vkus moc te harmoniky, ale bude to tim, ze me osobne se harmonika jako nastroj moc nelibi, naopak se mi tam libi ten saxik, ten je tam dobrej, moc mi taky nesedi takovy ten smouli hlas v te pisnicce Svejkovy Deti. Celkove se mi to album libi a i kdyz takovou hudbu moc neposloucham uz, todle si jiste pustim vickrat nez jednou. davam 7,5 z 1O je to fak super.

hodne hudebniho uspechu preji :-) jen tak dal

ssss

PARÁDA! Jenom doufám, že si aspoň něco naposlouchám než bude dokořán :)..

Gruntz

Tvl. Vy zase v Ově :OO Pokud budu mít štěstí, tak se potkáme :) Kolik bude vstupné? :)

Bez profilu

Mato

caute ked ybude nove cd

1 2 3 4 5 6 79111417202224 25 26 27 28 29 30 31 32 33 3436384144485358636872757880 81 82 83 84