aaach ja váás zbožňujem!! ste úúplne úúžasníí..čo by som len dala za to aby som vás konečne videla a počula naživo..síce pozerám tu máte nejaké koncerty naplánované na Slovensko..kebyže sa podaríí..milujem pesničku Ska na Magorské ulici:) uplne uzasnaa..ale vsetky ostatne su tiez peckovéé..ste supeeer ;) vela zdaru, nech vam to aj nadalej takto dobre hra:)











