krasny novy album, skvely bici, pekny texty a melodie :) zvukove se to neda s tim prvnim albem srovnat.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
krasny novy album, skvely bici, pekny texty a melodie :) zvukove se to neda s tim prvnim albem srovnat.
Uz se tesim pristi tyden karvina !
Trpy: A kde tam v Noře??? Jde o to, že my si koncerty nepořádame sami a pokud nás tam nikdo nepozve tak bohužel. Není to tak jednoduché, jak si vy fanoušci myslíte:) Tak uspořádejte akci a my na ni rádi přijedeme.
Zdarec SKP
a co takhle kopřivnice někdyyy ? :)
mohol by byt presov?? bardej velmi enviem... ale v presove suu miesta:) ha?
cafte pozrite si nas profil...ak sa zapacime dakedy by sme mohli dat spolocny koncert=)
Ska-nazor: Ahoj na Košicích se pracuje:) je nějaký klub ještě v Bardějově nebo někde po cestě? Jeli bychom přes víkend, takže potřebujem sehnat jesště jeden koncert.
kosiceeee !!!! chcem vaaas tuuu a nesom ejdiina sakraa:) pekne rposiim:) collosseum caka:)
kua, tešil som sa v BA že Vás po prvý krát uvidím... holt smola :/
:-D ale mne je jedno ci viac..ide o to ze presne kolko!:P