Čaute pánové, nechci Vám do toho kecat, ale na 12.6. už máme od prosince domluvený koncert a když jsem to dával na stránky, tak jste tam ještě žaden koncert neměli, tak co s tím???
Marian
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čaute pánové, nechci Vám do toho kecat, ale na 12.6. už máme od prosince domluvený koncert a když jsem to dával na stránky, tak jste tam ještě žaden koncert neměli, tak co s tím???
Marian
wow..ihned přidávám..zdárec
Nazdár bando!! Právě jsme zveřejnili novej song s názvem "Já už mám dost", tak se můžete mrknout..
Včera v Baronu jste to parádně rozjeli. Chválím :) Vydařená akce, hudba skvělá jako vždy :) Prostě paráda!
Přijeďte konečně do BRNA!!!!
Dík :)
Ta už nepředpokládáme, ale víme, že v Karviné se začíná v 19h a hrajeme první! Tudíž nechoďte lidičky pozdějc!
Plexin: Ahoj, předpokládáme že cca od 20:00 hod.
Zdravím, chtěla jsem se optat v kolik bude 20.3 tedkom v sobotu začátek koncertu ? Díky :)
ráda bych přišla 23.4. do Opavy do Jamu tak ho prosím hlavně nezrušte :-) už se těším..