Bez profilu
Martin
Musím se přidat, ty nové věci se posouchaji moc dobře. Nejvíc mě překvapil asi Sarkofág poznání a Za maskou, super jízda, jen tak dál
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Musím se přidat, ty nové věci se posouchaji moc dobře. Nejvíc mě překvapil asi Sarkofág poznání a Za maskou, super jízda, jen tak dál
Byl jsem na křtu, mám doma CD... Musím říct že je to fakt super! Nejsem nějaký extra fanda speedu a poweru hlavně kvůli vokálů... takže mi občas vysoký hlas leze trochu na nervy... ale jinak po hudební stránce bomba. Sám hraju na kytaru, a žeru zvuk tý solovky :) A máte parádně udělaný sbory. Jeďte dál hoši, je fain když někdo z okolí dokáže rozjet tak super kapelu. Přeju vám aby si vás někdo všiml, a rozjelo se vám to alespoň v čr měřítku. Mějte se, fanda, Jura