Naprosto mazec :-) škoda, že sem nemohl přijít na křest... musím se dojít podívat na koncík, skvělá hudba, naprosto úžasné styl, Pavlovi kytary, prostě super, už na Rudické mele skvělý, jen tak dál, majte sa, zdraví
Harry :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Naprosto mazec :-) škoda, že sem nemohl přijít na křest... musím se dojít podívat na koncík, skvělá hudba, naprosto úžasné styl, Pavlovi kytary, prostě super, už na Rudické mele skvělý, jen tak dál, majte sa, zdraví
Harry :-)
Za maskou!! Jo, tak ta je pro me ta nejlepsi ze vsech, co tu mate uvedene. Mam doma i Vase CD a zeru i Sarkofag poznani !! Zdarec Marfi
pekne pekne!! drzim palec v pristi tvorbe a preju hodne uspechu :)
Čau borci! Vám taky vše nej do 09! Ondra
Čau, díky moc za přízeň, šlape vám to, tak at' se daří a snad se někdy potkáme na podiu d:')
Zdravím, díky za vzkaz u nás. Ať vám to hraje! ;o)
Mě líbí, především ty kytary. To je profi kvalita. Opravdu smekám......
Nazdárek,
dík moc, taky vás spřízníme. Děláte to dobře, jen tak dál.
Opravdu povedené! Už dlouho mě nic českého takto nepřekvapilo. Skvělý melodie a krásnej vocal!! Muzika Vám pánové šlape pěkně od podlahy :)
Bezvadný!! Slyšel sem Vás u kamarada a teď už nemohu jinak! Přeji hodně úspěchů !!