Každopádně mě vaše muzika bere a jsem rád, že je tady taková kapela, těší mě, že zpíváte v češtině a je vám rozumět. Můj FAVO je ,,Šachista" a není to jen kvůli té asijské pentatonice. Je to fakt dobře vystavěná věc. Jestli jsem touto minirecenzí někoho nasral, tak mi to může vrátit na mém profilu TVRZ, ale napsal jsem svůj názor a vím, že dělat muziku je složité. Vše je o možnostech a talentu. V kapele Sagittari talent je a já Vám hoši přeji hodně úspěchu a štěstí, protože štěstí je hodně potřebné nejen na portálu BandZone, kde je kapel a různých umělců, jako sraček. Poslouchám hodně Andreho Matose, Nightwish, Vlastu Redla, Marillion a Whitesnake, tak si můžete udělat obrázek. A neposlouchám Argemu :-))
Ještě by tu webmasterBZ mohl udělat sekci RECENZE pro takové magory jako jsem já, abych to nemusel dělit do třech psaníček :-))
Zdravím Vás za Tvrz i za http://bandzone.cz/freetime









