Sába - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Sába rap-hip hop / Praha Matka Měst

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Učitel a žák/Hodina rapu-TESLA crew(DLM a Sába)
  • TESLA track-TESLAcrew
  • FEBIO ft. SÁBA-něco víc...
  • Stará dobrá škola-Sába, Qes, DLM
  • 33-Flowe, Metoděj, Bohuš DLM, David Čokoláda, Beatmasta DAZ, Feb

Kontakty

Novinky

33....

33 je nárazový projekt nahraný v průběhu oslavy třiatřicetin našeho bratra Bohuše DLM.Instro obstaral Daz a na majku se vystřídala oslavující partička Flowe a David Čoko jako zpívající, Metoděj, Bohuško DLM, Beatmasta Daz, Febio, Sába a Hanz jako rapující a Hanz navíc beatboxující.Všechno nejlepší BRO,Příjemný poslech VŠEM a REPRO studio forewa!!!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

freestylemondays

Každé třetí pondělí v měsíci se v Chapeau Rouge koná jediný open mic jam s živou kapelou Freestyle Mondays, kde se u mikrofonu scházejí MCs, beatboxeři, zpěváci a hudebníci a společně jamují. Večerem provází MC Metoděj a MC Dozer a pro MCs hraje kapela Sounday a rovněž se střídá s DJs (tentokrát Shock O´, Backman, F.I.L. nebo Watra).
Nezáleží na to, zda začínáš nebo to za majkem zkušeně zvládáš, na FM se ti dostane podpory a uvidíš, jak se během krátké chvíle zlepšíš, protože s kapelou a před publikem je ta nejlepší zkušenost!
Hostem bude tentokrát Lara 303. Doraž i ty a chop se mikrofonu! Všichni, kdo se aktivně zúčastní jamu a registrují se na:http://freestylemondays.cz/fm-mcs… mají vstup zdarma.... Zkrátka okus tenhle mejdan se skvělou atmosférou, je jen na tobě, zda dáš freestyle nebo text, každopádně si vyzkoušíš jaké to je rapovat s live kapelou a poznáš zde mnoho nových lidí. Těšíme se na tebe! Tým Freestyle Mondays!
Info na:http://freestylemondays.cz/.

Zobrazit všechny názory