To: Ležiš
diky za pochvalu:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To: Ležiš
diky za pochvalu:-)
a v český třebový....
Jo rádo se stalo punkáčové, líbíte se mi dost! Punk´s not dead!!
To fuck.emo:
Havířov je od nás cca 370km.
Vyšlo by to maximálně na 3000,-
Kdyžtak se ozvi na e-mail: jirkarv4@seznam.cz
nebo na tel.:+420 728 879 779
Měj se RV-4
na kolik by vyšllo vaše hraní v havířově??
Jj určitě přídu už se těším
čus chlapi! dík za pochvalu a podporu...vy naší máte taky,... mimochodem cestu dom sme měli též velice zajímavou,páč nám asi 5 km od Blatný došel benzín...:-))) když ne dřív,tak se snad uvidíme v Krhovicích :-) tak ať vám to pěkně sype...
To RokerkaMonika:
Zatim ji v plánu nemáme, no ono odehrát večer sami ani moc nejde... spíš kdyby tam někdo dělal akci -pár kapel (alespoň 2), tak určitě rádi dorazíme a vyplodíme ze sebe i pár libích tónů
tak jo:-)
to moje okolí je česká třebová,nemáte jí v plánu?v modrym trpaslíkoj(skvělej klub),by se vám mohlo líbít.....
Určitě dorazim:) těšim se....