RV4 - Názory | Bandzone.cz

RV4 hardcore-punk / Benešov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Prasata u moci
    Split K.O.
  • Válka
    Split K.O.
  • Odborníci
    Split K.O.
  • Nemysli
    Split K.O.
  • Lhostejnost
    Split K.O.
  • GNWP
    Názor
  • Život
    Názor
  • Názor
    Názor
  • Svoboda
    Názor
  • Chladnokrevně (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Bojuj (singl 2016)
    Nezařazeno
  • Hrdinové bez jména (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • To mě poser (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Odepsanej (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Reklamní šot (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • O nic horší (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Baron (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Chladnokrevně
  • Robot (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Síla peněz (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Chladnokrevně
  • Vinen (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Kdo se skrývá pod mundůrem (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Chladnokrevně
  • Pallasit II - Zručský Hit ( "Tribute to Pallasit "2012)
    Nezařazeno
  • Táhni nácku (Svou cestou 2009)
    Nezařazeno
  • Wir sind grosse (Svou cestou 2009)
    Nezařazeno
  • Cvičenej čokl (Svou cestou 2009)
    Nezařazeno
  • Punková II ( V rytmu punku 2007)
    Nezařazeno
  • Nechci se stát ( V rytmu punku 2007)
    Nezařazeno
  • Seru Vám ( V rytmu punku 2007)
    Nezařazeno
  • Blázni (Lidskej svět?! 2005)
    Nezařazeno
  • Nechceme (Lidskej svět?! 2005)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Rash

Stránky narozeninového dis-beatového festivalu Trash party, který se uskuteční 2. srpna 2008 od 16:00 v KD Čerčany jsou přesunuty na novou adresu: http://www.trashparty.cz

Můžete tam zkouknout letošní line-up i veškeré jiné info o akci...

Všichni jsou samozřejmě srdečně zváni!

za PUNK

Zdarec chlapi tak snad nekdy na zivo.jinak delame koncerty kdyz tak se na pristi rok muzem domluvit.Slovac z Turzovky zdravi RV4
TOTALLY CHAOS CRUST PUNK bandzone.cz/nescencianecat :)))

Káča

Tak opět gratuluju, Pallasit byl opravdu nejlepší, perfektní zábava.:-)Doufám,že zas vzniknou nějaký fotky.:-)

Šnek

Jak bylo ve Strouze? Nakonec sem se na to s kamosem vykalel,ale na pelechu bude narez,hlavne nechci rum cokoliv jinyho :-D uvidime se zejtra cus
ŠNEK.

1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29