RV4 - Názory | Bandzone.cz

RV4 hardcore-punk / Benešov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Prasata u moci
    Split K.O.
  • Válka
    Split K.O.
  • Odborníci
    Split K.O.
  • Nemysli
    Split K.O.
  • Lhostejnost
    Split K.O.
  • GNWP
    Názor
  • Život
    Názor
  • Názor
    Názor
  • Svoboda
    Názor
  • Chladnokrevně (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Bojuj (singl 2016)
    Nezařazeno
  • Hrdinové bez jména (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • To mě poser (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Odepsanej (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Reklamní šot (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • O nic horší (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Baron (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Chladnokrevně
  • Robot (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Síla peněz (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Chladnokrevně
  • Vinen (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Kdo se skrývá pod mundůrem (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Chladnokrevně
  • Pallasit II - Zručský Hit ( "Tribute to Pallasit "2012)
    Nezařazeno
  • Táhni nácku (Svou cestou 2009)
    Nezařazeno
  • Wir sind grosse (Svou cestou 2009)
    Nezařazeno
  • Cvičenej čokl (Svou cestou 2009)
    Nezařazeno
  • Punková II ( V rytmu punku 2007)
    Nezařazeno
  • Nechci se stát ( V rytmu punku 2007)
    Nezařazeno
  • Seru Vám ( V rytmu punku 2007)
    Nezařazeno
  • Blázni (Lidskej svět?! 2005)
    Nezařazeno
  • Nechceme (Lidskej svět?! 2005)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

kampo

tak už to přišlo byl jsem vyhozen s kapely DUVOD:nebyl jsem asi tak na čtzřech zkouškách od posledního koncertu a ještě jsem si dovolil jet na dovolenou aneučastnil jsem se konzíku v sedlčanech to je vše tak se tímto omluvam všem kteří mě měli spojeného s touto kapelou čau KAMPO

Desort

Ahoj, zAhoj, zveme Vás k poslechu našeho nového EP Chyba v Matrixu.veme Vás k poslechu našeho nového EP Chyba v Matrixu.

Absurd Error

Zdar chlapi, 6.5. jste na HC-punk festu v KH hráli parádně.. škoda, že nepřišlo víc lidí, ale my jsme si to každopádně užili! Koupil jsem si dvě vaše alba a zařval jsem si vámi na podiu Ranní pohodu, takže pohoda punk rocknroll :) Doufám, že si zas někde zahrajem na společné akci.
Bery

Bez profilu

petra

Zdravím...chtěla bych se zeptat, vy letos nebudete hrát na Vrakáči???!!!

Alkáč

Máte odemně hlas na podparou.doufám že tam zahrajete.už dlouho se na vás chystám ale nedaří se budto časově nebo finančně..a nebo hrajete moc daleko.tak doufám že mi to víjde :D