Nazdar borci, hele měl bych dotaz. V kolik budete hrát zítra v tom Motoráji? Docela by mi bodlo znát lineup. Díky
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar borci, hele měl bych dotaz. V kolik budete hrát zítra v tom Motoráji? Docela by mi bodlo znát lineup. Díky
tak už to přišlo byl jsem vyhozen s kapely DUVOD:nebyl jsem asi tak na čtzřech zkouškách od posledního koncertu a ještě jsem si dovolil jet na dovolenou aneučastnil jsem se konzíku v sedlčanech to je vše tak se tímto omluvam všem kteří mě měli spojeného s touto kapelou čau KAMPO
Ahoj, zAhoj, zveme Vás k poslechu našeho nového EP Chyba v Matrixu.veme Vás k poslechu našeho nového EP Chyba v Matrixu.
Ahoj, zveme Vás k poslechu našeho nového EP Chyba v Matrixu.
Zdar chlapi, 6.5. jste na HC-punk festu v KH hráli parádně.. škoda, že nepřišlo víc lidí, ale my jsme si to každopádně užili! Koupil jsem si dvě vaše alba a zařval jsem si vámi na podiu Ranní pohodu, takže pohoda punk rocknroll :) Doufám, že si zas někde zahrajem na společné akci.
Bery
555 fanoušek! těším se dneska na mejdan ve vopici ;)
Zdravím...chtěla bych se zeptat, vy letos nebudete hrát na Vrakáči???!!!
čus hele nebudete někdy hrat v okoli mostecka nebo přimo tu? diky
Není zač x)) Určitě brzo x)) Hrajete bezvadně !! xP
Máte odemně hlas na podparou.doufám že tam zahrajete.už dlouho se na vás chystám ale nedaří se budto časově nebo finančně..a nebo hrajete moc daleko.tak doufám že mi to víjde :D