Díky za váš dárek, song je super!!! Šťastné a veselé Vánoce přeji! :)
MHD
Zdar pánové, zvukově je to hodně povedený!!! Už se těšim až to uslišíme na živo.. Plánuje se teďka nějaké hraní v Rokytnici nad Jizerou - když tak dám vědět a doufám, že dorazíte :-)








