RV4 - Názory | Bandzone.cz

RV4 hardcore-punk / Benešov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Prasata u moci
    Split K.O.
  • Válka
    Split K.O.
  • Odborníci
    Split K.O.
  • Nemysli
    Split K.O.
  • Lhostejnost
    Split K.O.
  • GNWP
    Názor
  • Život
    Názor
  • Názor
    Názor
  • Svoboda
    Názor
  • Chladnokrevně (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Bojuj (singl 2016)
    Nezařazeno
  • Hrdinové bez jména (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • To mě poser (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Odepsanej (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Reklamní šot (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • O nic horší (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Baron (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Chladnokrevně
  • Robot (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Síla peněz (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Chladnokrevně
  • Vinen (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Nezařazeno
  • Kdo se skrývá pod mundůrem (NEW CD "Chladnokrevně" 2012)
    Chladnokrevně
  • Pallasit II - Zručský Hit ( "Tribute to Pallasit "2012)
    Nezařazeno
  • Táhni nácku (Svou cestou 2009)
    Nezařazeno
  • Wir sind grosse (Svou cestou 2009)
    Nezařazeno
  • Cvičenej čokl (Svou cestou 2009)
    Nezařazeno
  • Punková II ( V rytmu punku 2007)
    Nezařazeno
  • Nechci se stát ( V rytmu punku 2007)
    Nezařazeno
  • Seru Vám ( V rytmu punku 2007)
    Nezařazeno
  • Blázni (Lidskej svět?! 2005)
    Nezařazeno
  • Nechceme (Lidskej svět?! 2005)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

MHD

Zdar pánové, zvukově je to hodně povedený!!! Už se těšim až to uslišíme na živo.. Plánuje se teďka nějaké hraní v Rokytnici nad Jizerou - když tak dám vědět a doufám, že dorazíte :-)

Bez profilu

Mirek

Věřim tomu, že bez stareho zpěváka to bude mít větší koule pánové! :-)

Bez profilu

Michal

Čaudy,chtěl jsem se zeptat jestli máte nějaký fotky ze strouhy..?

Bez profilu

Tomáš Kulich

Hej mladej já bych to tak tragicky neviděl kluky jsem slyšel ve třech a není to vůbec špatný! a tohle je docela normální a přirozená věc, pokud je problém v kapele tak se prostě řeší i odchodem některého člena.

Bez profilu

DavidRV4

Díky za tvůj názor. Hrajem pro radost tak uvidíme jak dlouho se budem bavit.

Rimmon

Pro mě kompletně česká punková scéna skončila :( kluci spolíhám na vás přehodnoťte co ste udělali bez zpěváka který byl doteď proč my musíte dělat velký starosti jako bych toho měl málo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jediná kapela kterou si vždy rád pustim zradí a jako velkej vášnivej fanoušek se považovat můžu RV-4 poslouchám od roku 2003 znám kompletně texty nazpaměť a byly ste pro mě nejdůležitější kapela na světě bohužel bez zpěváka ste úplný nicky trosky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( A věřte že kapela pude do prdele hodně rychle!!!!!!!!!!!! přehodnoťte to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!