to Michael: díky za upřímnost, makáme na všem, natočili jsme nedávno novou písničku, ještě prochází trestnými poslechy a dolaďováním a brzy jí pustíme na svět :) věříme, že i Tebe osloví :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to Michael: díky za upřímnost, makáme na všem, natočili jsme nedávno novou písničku, ještě prochází trestnými poslechy a dolaďováním a brzy jí pustíme na svět :) věříme, že i Tebe osloví :)
Když jsem vaše písničky slyšela poprvé, tak se mi vůbec nelíbily...nebyl to můj styl, ale teď co to poslouchám si říkám, že je to fakt nádhera. Krásný text, zpěv i doprovod. Fakt jste dobrý a já vám fandím.
...příjemné...
jooo až budete někde na vysočině, tak dejte vědět. sice to neni vyloženě můj obvyklej styl, kterej poslouchám, ale zaujali ste mě... Ať to šlape... :-)
ne a ne a ne :-))))
Takže vy si nás do těch spřízněných nedáte jo? Pražácííí...bude vejprask!!
kdo umí, ten umí
No je to masér :-))))))
To Herry: Známe to moc dobře, první týden, co jsme ho znali jsme ho sjížděli tak 3x denně. Toho se jen tak nezbavíš.