Rozruch! - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rozruch! punk / Znojmo

„Nový info k 19.1.2021“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Info k 19.lednu 2021

Upraveno:

Zdravíme vás v coronačasech!

Takže na začátek menší poohlédnutí za posledníma akcema, kde jsme stihli zahrát...

Předposlední koncert kterého jsme se před další coronavlnou zúčastnili bylo 12. září 2020 na fesťáku s názvem " Punkovej večírek ", který se konal v Jindřichově hradci v klubu Lucky Pery.

Děkujeme všem co došli a Somimu za pozvání!

Naposledy jsme se ještě stihli ukázat 19. září 2020 na výborné akci  " RIOT OVER RIVER - Společně proti rasismu! " v Praze v Crossu.

Respekt všem lidem co mají na svědomí organizaci takových akcí! Vše šlapalo jak hodinky - venkovní stage, vnitřní stage, jídlo od Food Not Bombs, plno infostánků a dister, skvělý kapely, super zvuk atd.

Díky Marovi za pozvání!

Dále jsme se těšili na 24. října do Teplic na akci: " Teplice proti rasismu vol. 3 ", která už se skrz coronaopatření bohužel nestihla. Snad se poštěstí příště a budeme součástí této akce!

K dnešnímu dni nás po domluvě a po 41 odehraných koncertech opouští náš basák Ondra a na jeho místo přichází nový basák Vöjtík ( ex - DIS-K 47, Disfunkce mysli ...  )

Ondrovi přejeme v životě jen to nejlepší a těšíme se na jeho další, nový hudební počiny!

Nyní se budeme snažit v nové sestavě co nejvíce zkoušet a navštívit nahrávací studio, kde máme v plánu nahrát nové songy!

Konec hlášení, dále budeme informovat! :-)

Oi!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »