Rosomáci - Názory | Bandzone.cz

Rosomáci pop-rock / Březůvky

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Jsem tu jen jednou
    Nezařazeno
  • Bejby
    Nezařazeno
  • Hospoda a pivo
    Nezařazeno
  • Vzpomínky
    Nezařazeno
  • Nadoraz
    Nezařazeno
  • Pojď blíž
    Nezařazeno
  • Doufám
    Nezařazeno
  • Obálka
    Nezařazeno
  • Oči
    Nezařazeno
  • Kráčím
    Nezařazeno
  • Veronika (Malo zbyva mi casu)
    Nezařazeno
  • Propast
    Nezařazeno
  • Poslední tóny
    Nezařazeno
  • Pojď blíž / LIVE 2001
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Vlastík

Ahoj Kaťule jsem rád. že jsi se ozvala, jak se vůbec máš, dej o sobě něco vědět dlouho jsme se neviděli, jsem rád, že jsi na mě nezapoměla.
Ahoj Vlastík

Kaťule

Byla jsem skoro Vlastíkova sousedka...Pod Strání. Jestli si nemůže vybavit mě, tak ségru Majdu určitě zná.....-)

Bez profilu

Rosomáci

Nazdar vy Alběřická bando do je dost, že jste se taky ozvali. Ukažte se příští týden - pokecáme, bude to asi na hřišti.
Zatim zdar Milan

Bez profilu

Rosomáci

Ahoj Kaťule říkal jsem o tobě Vlastíkovi a nemůže si tě vybavit. Tak se ozvi a povykládej nám o sobě, ať si na tebe může vzpomenout a ať tě trochu poznáme. Tak zatim papa Milan

Bez profilu

Rosomáci

Nazdar lidi
díky za názory, to víte děláme co můžeme. Omluváme se, že se ozíváme až teď, ale byl čas dovolených a tak jsme to každý trávili po svém mimo počítač. No nic dovolená zkončila a tak jsme nastartovaní na další akce. Díky za váš čas a zase mi sem něco napište ať si můžem s vámi povídat i přes chat. Tak se mějte všichni suprově jak jen to půjde. AHOJ

Bez profilu

kucmoch27

nazdarek joudové tak už mi sadru z nohy sundali tak mužu jít zase tancovat a přeji vlastovi všechno nejlepší k jeho očekávané rodině.Jeremi doufám že už nebudeš simulovat na mě to neplati zdravim všechny kluci ja vas žeru kucky

Bez profilu

moncicacek.1

AHOJ KLUCI, STE SUPER, JEN DOUFÁM, ŽE BUDE TO VAŠE VYSTOUPENÍ V ALBEŘICÍCH, PŘIJEDE SE NA VÁS PODÍVAT I SÉGRA S MAMKOU. (A jen tak mezi námi jste super nejen ve zpěvu, ale s Vámi se člověk nenudí ani když máte pauzu.)

Kaťule

Děkovat není zač, bydlela jsem ve Žluticích, takže vás znám odtud. Vlastík byl dá se říct můj soused a Vojtu znám taky moc dobře....
S pozdravem Káťa

Kaťule

Ahojky! Všechny Vás moc zdravím, i když Vás všechny neznám :-) Poslouchám Vás strašně ráda....halvně 2 písničky.....:-)
Káťa