Ahoj
začal školní rok a nikdo se tu ještě neukázal, tak nám koukejte něco napsat ať se to tu trochu hýbe
Ahoj Milan
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj
začal školní rok a nikdo se tu ještě neukázal, tak nám koukejte něco napsat ať se to tu trochu hýbe
Ahoj Milan
Ahoj Kaťule jsem rád. že jsi se ozvala, jak se vůbec máš, dej o sobě něco vědět dlouho jsme se neviděli, jsem rád, že jsi na mě nezapoměla.
Ahoj Vlastík
Byla jsem skoro Vlastíkova sousedka...Pod Strání. Jestli si nemůže vybavit mě, tak ségru Majdu určitě zná.....-)
Nazdar vy Alběřická bando do je dost, že jste se taky ozvali. Ukažte se příští týden - pokecáme, bude to asi na hřišti.
Zatim zdar Milan
Ahoj Kaťule říkal jsem o tobě Vlastíkovi a nemůže si tě vybavit. Tak se ozvi a povykládej nám o sobě, ať si na tebe může vzpomenout a ať tě trochu poznáme. Tak zatim papa Milan
Nazdar lidi
díky za názory, to víte děláme co můžeme. Omluváme se, že se ozíváme až teď, ale byl čas dovolených a tak jsme to každý trávili po svém mimo počítač. No nic dovolená zkončila a tak jsme nastartovaní na další akce. Díky za váš čas a zase mi sem něco napište ať si můžem s vámi povídat i přes chat. Tak se mějte všichni suprově jak jen to půjde. AHOJ
nazdarek joudové tak už mi sadru z nohy sundali tak mužu jít zase tancovat a přeji vlastovi všechno nejlepší k jeho očekávané rodině.Jeremi doufám že už nebudeš simulovat na mě to neplati zdravim všechny kluci ja vas žeru kucky
AHOJ KLUCI, STE SUPER, JEN DOUFÁM, ŽE BUDE TO VAŠE VYSTOUPENÍ V ALBEŘICÍCH, PŘIJEDE SE NA VÁS PODÍVAT I SÉGRA S MAMKOU. (A jen tak mezi námi jste super nejen ve zpěvu, ale s Vámi se člověk nenudí ani když máte pauzu.)
Děkovat není zač, bydlela jsem ve Žluticích, takže vás znám odtud. Vlastík byl dá se říct můj soused a Vojtu znám taky moc dobře....
S pozdravem Káťa
Ahojky! Všechny Vás moc zdravím, i když Vás všechny neznám :-) Poslouchám Vás strašně ráda....halvně 2 písničky.....:-)
Káťa