Ro-Sham-Bo - Úvod | Bandzone.cz

Ro-Sham-Bo metal-rock / Kosoř

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • RUM
  Nezařazeno
 • Kosoř
  Nezařazeno
 • Roshambo (live @ Vagon)
  Nezařazeno
 • Kouření
  Nezařazeno
 • Óda na mléko
  Nezařazeno
 • Prachy
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Doplněny koncerty

Tak sem po dlouhý době něco napíšu no... 

Ted nás čeká pár koncertů. v první palbě to bude v Radotíně, cafe remarque, kde to bude nařez s krocanama, a hlavně kapelou stormin cože je kapela jiroucha táty, takže velice kvalitní a precizní záležitost... Akce by měla bejt na nějakej fakt hustej rum kterej je normálně drahej jak kokot tak se nechte překvapit!

V druhý palbě je to lokál fest. NGC HC nálož všech kapel z okolí, krocani, FH, SWYF, ymrvere a mnoho dalších zpřízněných i neznámích... Hlavně klub kino tak kalba, super zvuk, nejlepší páááárty!

Palba 3 - nálož v potobě comebacku albertů... No coment, bude hrozná kalba,pařba a strašně to zničíme!!!

a na počtvrté punkovej fes´táček ve vopici - voprášit křiváky, nabrousit pyramidy na česat číra a de se pařit!!!

Kdo příde na všechny 4 koncerty má u nás v kapele slíbenej dárek!!!

Vaše R-S-B

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

kacaak

jasný je to tvůj názor a brát ti ho rozhodně nebudu... fotky sou asi rok a půl starý, a moc to nevypovídá o tom jak hrajeme... lidi na nás choděj, a asi je ta "vesnická nuda a nablblí chlastání"baví takže se z tvýho komentáře asi nesložíme... Byla si ted někdy na koncertě? ono soudit kapelu podle fotek z asi čtvrtýho koncertu je něco jinýho než přijít a slyšet nás naživo... ale jak řikám názor já osobně cenim, je to tvůj názor a brát ti ho rozhodně nebudu, naopak doufám že třeba někdy přídeš na koncík a tvůj názor trochu změníš... Měj se krásně
Honza

Zobrazit všechny názory