Roe On The Trip - Úvod | Bandzone.cz

Roe On The Trip alternative-punk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Kaštan
  Nezařazeno
 • Havrani
  Nezařazeno
 • Budapešť
  Nezařazeno
 • Havrani instrumental
  Nezařazeno
 • Benzin instrumentál
  Nezařazeno
 • Benzin (old)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

je to tu!

(Upraveno: )

Přidáno 5 nových songů. Doufám, že se vám to bude líbit. Na to že jsme to dělali na koleni ve zkušebně, je to podle mě dobrý :)

Příjemný poslech přeje Marty

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Hudební knihovna

Chcete si zahrát na květnovém festivalu Tři sestry 28 let open air na pražském Džbánu? Přihlaste se do veřejné soutěže na http://www.hudebniknihovna.cz/tri… Do konce hlasování zbývá ještě 14 dní!

sbbth

Ahoj,
skládám poklonu za koncert na Zbraslavi. Nebudu vám nalhávat, že jste včera patřili mezi nejlepší instrumentalisty – určitě sami nejlíp víte, kde máte slabiny –, ale vaše vystoupení na mě zapůsobilo jako ohromně naléhavý, vtipný a poetický zároveň, opravdickej underground. Rád bych s váma někdy udělal společnej koncert. Naše kapela (Kekel z Pekel – taky jsme onehdy navštěvovali místní garáž) sice žánrově směřuje trochu jinam, ale mám dojem, že bychom snadno našli společnou řeč, ať už přes upřímný nadšení, důraz na dramatickou stránku věci nebo strhujícího zpěváka. V říjnu budeme nejspíš hrát v Komořanech a v listopadu na Zbraslavi, tak se třeba přijďte podívat...
Jakub

Bez profilu

David

Jako celá tahle kapela zní dost špatně ale bicí jsou totální průser. Ten člověk snad nemá soudnost. Cvičit, cvičit a cvičit! To je fakt šílenost tohle. xD To myslíte vážně? Kytary totál vo hovně což mě jako kytaristu vytáčí ještě víc a zpěv bych poslal taky do hajzlu. Lidi proberte se. To jste zhulený nebo co? xD

Zobrazit všechny názory