Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rockmaker rock-rock'n'roll / Praha

Novinky

22.12.2013 - Winter a Vánoční

Upraveno:

Instrumentálka winter a písnička Vánoční jsou již na světě.

Stále se hledá zpěvák / zpěvačka


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

hanes1954


Bez profilu

Tak skladba Winter dobrý nápad,ale chce to ještě dotáhnout do konce a druhá Vánoční trošku zavání punkem ,ikdyž rockové náznaky tam jsou.

Rockmaker

Ahoj, díky za názor. Ano, ty chybičky tam jsou, ono je to vesměs celé trošku bez barvy....představivost by byla, ale realizace aspoŇ do téhle podoby mi v jednom člověku a bez vybavení dává děsně zabrat....občas i chybičku musím nechat i když ji slyším :-( ale jsem si jistej že se to zlepšuje...jen už mě nebaví takové to neurčitě domácí brnkání, teď to drtím opravdu tak jak to mělo být odjakživa :-)

hanes1954

Ahoj,je vidět,že jsi kytarista,zdá se mě ,že v té skladbě je překytarováno,nápad dobrej a na to,že jsi vše nahrál sám,je to super,jen si myslím,že dávat dohromady pomalé pasáže s rychlými není moc vhodné. A zpěváka by to potřebovalo to máš pravdu. A jen malá drobnost,trošku Ti to někde ujíždí v rytmu! Chtěl jsi názory,tak tady je názor starého rockera !

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 001
Poslechnuto skladeb
118
Profil registrován
30.9.2013