Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Robin Hronek electronica-alternative / Praha

„Všechny zdravím a přicházím v míru jako přítel.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Úsporná opatření provozu webu

Pokud sledujete mojí hudbu na Facebooku, tak jste se mohli dozvědět, že chyxstám úsporná opatření, ktereá se týkají provoozu hlavního webu o mojí hudbě, který je na http://rhmusic.org . Pokud půjde vše dobře, měl by být i nadále web dostupný na uvedené adrese, avšak bude vypadat jinak a některé věci nebudou fungovat po zrušení původního hostingu, který stojí 1147 Kč sice ročně, ale v době Vánoc, takže pak nemám dost peněz na dárky pro rodinu a přátele. 

Změna by tuto částku iušetřila a přinesla by i moderní vzhled a funkce webu, ale možnost založení E-Mailu tím přestane fungovat. Případní fanoušci mé hudby, nebo případní producenti, či členové týmu, starajícího se o produkci, propagaci, pořádání koncertů a vysílání mé hudby v nějakém tom rádiu tak budou muset používat svůj vlastní E-Mail k vyřřizování všeho potřebného, místo toho aby měli schránku speciálně pro tyto účely.

Za některé věci si mohu sám, že nic nového neskládám, porotože řeším své osobní životní záležitosti, kde by hudební popularita pomohla. V rámci toho sice lze najíz spoustu informací o tom, jaké mám kde koncerty a jaká alba vydávám, ale prezentovat to na tomto místě nedává moc velkký smysl, neboť k tomuto cíli nůže tento server posloužit spoolu s usilovnou prací na své tvorbě.

Pokud někde něco takového najdete, berte to prosím jen jako přání, nebo jako něco, co mne má učiubit atraltivního pro ženy.. I tak toi sem psát nebudu.

R.H.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

robinhronek

@wonderdust:

Zdravím,

Děkuji za pškný názor. Tohle zrovna není úplně to nejlepší, nehledě na to, že je to hodně staré. Většinu věcí jsem složil když mi bylo asi 15 -20.

R.H.

robinhronek

Jen taková maličkost ohledně psaní názorů:

Objevil se tu názor, ale nic neobsahoval, takže jsem jej smazal. Obsahoval totiž jen několik otazníků. Pokud chcete napsat nějaký názor, který je k něřčemu, měl by vypadat třeba nějak takto:

Ahoj Robine, poslouchal/a jsem tady ty ukázky Tvé hudby a je to dobré/špatné. Doporučuji to dále dělat tak a tak.

Pokud ale má být konkrétní, vy\berte si z té ukázky to, co odpovídá tomu, co myslíte a takový názor, tady pak zůstane. Děkuji..

R.H.

Zobrazit všechny názory »