Rituals - Úvod | Bandzone.cz

Rituals pop-rock / Polná

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Rituals - Poplach LIVE 2008
    Nezařazeno
  • Rituals - Wohnout (Ó, Gramofon) LIVE 2010
    Nezařazeno
  • Rituals - Vypsaná Fixa (Antidepresivní Rybička) LIVE 2010
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

-:-:- RITUALS NA BOŽÍHODOVÉ ZÁBAVĚ V POLNÉ -:-:-

Přátelé kamarádi...

Jako již tradičně vystoupí naše kapela Rituals po roční pauze na Božíhodové Zábavě v Polné ve staronovém složení. Spolu s námi zahraje také tradičně kapela Gallen. Začátek této akce je jako vždy ve 20:00 hodin 25.12.2012 v Sále Zámku a máte se opravdu na co těšit. ;-)

Další akcí v tomto období je naopak netradiční zábavka v Klubu Zámecká Rychta Polná, kde zahrajeme 28.12. od 20:00 hodin. Doufáme tedy, že přijdete v hojných počtech, aby jsme se všicí zase po roce setkali. ;-)

HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ

RITUALS

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Mouchy

Ahoj kapelko :). O víkendu jsme nahráli naše první demíčko a rádi bychom tě pozvali k nám do profilu na poslech. Budeme rádi za každý názor i kritiku ;-). A těšíme se na akci ve Stříteži!!Mouchy

Zobrazit všechny názory