Rise Of The Fallen - Úvod | Bandzone.cz

Rise Of The Fallen heavy-rock / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • The Voice
  Nezařazeno
 • My Decision
  Nezařazeno
 • Emily
  Nezařazeno
 • Ecstasy
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Konec

Myslím, že nemá dál cenu to protahovat. Rise od The Fallen skončilo. Zkušebna je vyklizená, ale i tak si myslím, že některé z nás jste neviděli naposledy :) Hudbu milujeme a myslím, že všichni budeme pokračovat i když třeba ne spolu. Chtěli bychom poděkovat všem co se na tomhle projektu podíleli, ať už aktivně, nebo jen fandili a podporovali nás. Bylo to pěkných pár let na který jistě budeme všichni ještě dlouho vzpomínat :)Kdyby chtěl někdo CD ( Phoenix - demo, Creatures Within EP) nebo snad jen placku na památku, klidně věnujeme :) Mějte se všichni moc pěkně a choďte na koncerty :) Za Rise of The Fallen a všechny spoluhráče se loučí Dáda :) Děkujeme!!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Paheyl

Ahoj, zoufale hledame zpěvačku do zabehle kapely Paheyl z Plzne. Pokud zpivas a mela bys chuť to zkusit určite se ozvi. Aby toho nebylo malo shanime taky basáka/cku - uvitame vas radi oba dva najednou :-) Tel.: 723317015
Těšíme se! Paheyl

Sten

Moc pěkná tvorba

Zobrazit všechny názory