jj...Joseph...aj ja si myslim to co ty ale pesnicka Zas mam ten pocit je moja najoblubenejsia..takze.....mozno prave preto ze aj Patience od GNR mam velmi rada...ale mas uplnu pravdu...super zvuk a texty...a tie pesnicky co este nie su nahrate su tez super..... :)
Joseph
majus: jj ja ju tiez mam rad.. a btw tie co nie su nahrate este nepoznam takze budem kvitovat ak ich tu za cas objavim.. :)
inak bol by som moc narocny kebyze som chcel taby na pesnicku "nohou vpred" aspon intro abo co.. :D






