Nazdárek panáčkové... Zveme Vás na náš první koncertík do eSka! Mějte se!
Hodil flintu do žita
Hážu flintu do žita!!!!
tel:777 26 15 12
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hážu flintu do žita!!!!
tel:777 26 15 12
Prodám bicí !!!!!!!!!
Jura Skácel tel.- 777 98 11 43
Nazdárek panáčkové... Zveme Vás na náš první koncertík do eSka! Mějte se!
Nazdarek panove. Stranku jsem hodil na:
http://r-gr.xf.cz/index.php
Zdravím do Unčovic, koukněte, prosím, na můj fanprofil - je tam pozvánka na koncert! Přijechejte, ráda vás uvidím. Mona
zdravim ř-Gř, jednou jsem chlastal v Ostrave v Mirroru s Jirkou Pleskem z NJ a se Steposem a upozornil me, ze hraje v kapele. Toz jsem si Vas tu nasel a jsem fakt mile prekvapeny, je to fajn. Toz snad se Vam povedl ten LegatFest. Zdaaar
Foto z Legátu je u mě poserové:)
děkuju moc za pozvání, určitě bych přijela, leč mám již na víkend v plánu jiný festiválek. tak se mějte hezky a ať se akce vydaří!
Psycho ten odkaz je na pizzu proste na mapy.cz zadej unčovice a vyjede ti to
cau
Uncovice jsou zde
http://www.mapy.cz/#x=139264548@y=134511722@z=10@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=un %C4%8Dovice@sss=1@ssp=125031333_12837056 1_146068389_145508225
jedou sem docela casto busy z Litovle nebo Olomouce, spat se da v arealu vstupne bude 65 kč