to popSONG::: a do kotoreho mesta konkretne? :)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to popSONG::: a do kotoreho mesta konkretne? :)
boha preco ste az s kosiiiic .. neplanujete stahovanie? :)
Caute, mal by som pre vas termin na 7.9. do Trebisova na MF fest, zatim len ten, ked budem mat este nieco ozvem.J
TO NOFXMAN::: no hrame sa...chceme byt taki chudaci tak NOFXMAN...:-*
DETI sa hraju
HRAME JUBILANTOM!
NIKDY na teba NEZABUDNEM ROMAN,....NIKDY NA TEBA NEZABUDNEM:(((((......si v mojom srdci a tam aj budes
retarded fish 4-ever :))
TO SODNESS::: no jo,velmi radi by sme prisli do BA..kontaktovat sme sa pokusali uz nieraz,alee proste v skratke povedane, nedari sa nam tam nieco s niekym vybavit :(...