poprosim vsetkych kuitlov a zahradkarov nech riesia osobne veci nieked inde (napriklad doma na papiery nech pisu) emo imriska is not dead, taze tak. nevadi. hlavne ze sme vsetci zdr..halvne ze sme vsetci okrem dana zdravi :) M
mamina
Chlapci vcera ste boli krasny. NEch zije Hlohovec





